PODSUMOWANIE 2023 ROKU #TWORZYMY

!!! Tworzymy bezpieczną przestrzeń, projekty, które są ważne, potrzebne i odważne!!!!

#gdyniehulawiatr

  • „Powiedz o tym komuś” – to 50 podcastów o sprawach ważnych, potrzebnych i odważnych, https://www.youtube.com/watch?v=ffcbZflNibk&list=PLRYDEMzLe7pjyD4BYwLcFgw0aH-AGKq7M&index=24
  • 4 edycja Konferencji „Powiedz o TYM komuś” dotycząca przeciwdziałania przemocy. W roku 2023 swoje działania skupiliśmy się na przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci i młodzieży. Wyszliśmy do uczniów i dwie konferencje odbyły się w szkołach – jedna w Markach w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego druga w Warszawie w Szkole Podstawowej nr 258.
  • 2000 rodzin bawiło się z nami na 7 Festiwalu Rodziny, który odbył się 10.09.2023 na Stadionie Legii. To był niezapomniany dzień pełen radości, uśmiechów i niezwykłej zabawy dla dzieci i dorosłych! Każda z 2500 zgłoszonych na festiwal rodzin mogła wziąć udział w naszym konkursie. Zbierając pieczątki na wybranych stanowiskach, wszyscy mieli szansę na wzięcie udziału w losowaniu nagród.
  • 1500 osób bawiło się z nami na 8 Miasteczku Mikołaja, które odbywało się 9.12.2023 w Centrum Olimpijskim. Rodzinne spędzenie czasu w świątecznej atmosferze daje uczestnikom, co obserwujemy co roku, wiele radości. Czekały na Was, jak co roku zabawy, przedstawienia, świąteczne warsztaty dla dzieci oraz dla rodzin, konkursy dla dzieci oraz konkursy rodzinne, spotkanie i zdjęcia z Mikołajem. Udział jest bezpłatny. Magiczną atmosferę stworzyli z nami Wolontariusze i Partnerzy/Sponsorzy wydarzenia.
  • 2 edycja akcji: „Pakujemy sanie Św. Mikołaja”- W roku 2023 sanie Św. Mikołaja dotarły do 100 dzieci z rodzin adopcyjnych, podopiecznych Warszawskiego Centrum Pomocy Rodzinie.

#razembudujemydobro każdego dnia <3

Kłaniamy się wszystkim, którzy nam w tym pomagają:

Miasto Stołeczne Warszawa Warszawa Rodzinna #LAGARDERETRAVELRETAIL  #AuchanMarki Auchan Ikano Bank Bibby Financial Services Polska#BNPParibasCardifPolska #FundacjaBNP#FundacjaCitiHandlowy Centrum Medyczne Fundamenti Ariel Szczotok – Ratownik Medyczny AdrenaLTika Straż Miejska w Warszawie  Delia Cosmetics Lorenz Snacks Polska Teatr Lalek Guliwer monumi_kreatywnie ProfiLingua Sadyba Cedrob S.A. Manufaktura Cukierków Sinfonia Varsovia Studio Buffo – najlepszy teatr muzyczny w stolicy Alexander Toys Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek / Museum of Dollhouses, Games and Toys FUNDACJA JESTEM ZA Stefan Jakóbczyk Twoitytani – przeprowadzki i transport TEEKANNE Mary Kay Polska Managernaobcasach.pl Praskie CSR Fundacji ART #FundacjaCitiHandlowy

#Mazowszepomaga #MCPSpomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka #MCPS

O nowego roku uruchomiona jest zrzutka, abyśmy mogli świadczyć pomoc nieprzerwanie. Twoje 50, 75 lub 100 zł pozwoli pomagać cały czas. Kliknij w obrazek.

Dołącz do grona Pomagaczy Fundacji A.R.T.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij