Rozśpiewana rodzinka- tu warto być.

Serdecznie zapraszamy 16 lipca do Teatru Roma

Przez całe wakacje warszawskie rodziny mają szansę wziąć udział w „Rodzinnych warsztatach muzycznych” organizowanych przez Fundację Miejsce Kreatywne w teatrze Roma. Warsztaty odbywają się raz w tygodniu zaczynając od drugiego tygodnia lipca do końca sierpnia 2015 r. Łącznie odbędzie się 8 spotkań warsztatowych oraz koncert.
Podczas warsztatów rodzice wraz z dziećmi uczą się śpiewać polskich przebojów z różnych lat od 20 do współczesności. Punktem kulminacyjnym warsztatów będzie koncert „Bliskie Spotkania Z Muzyką” złożony z tych utworów. Swoich sił na scenie spróbują rodziny uczęszczające wcześniej na warsztaty. Zaprezentują swoim przyjaciołom i bliskim polskie szlagiery. Akompaniował będzie im profesjonalny akompaniator.

Warsztaty odbywać się będą w Śródmieściu w sali prób na tyłach teatru Roma. Tam również odbędzie się koncert. Warsztat realizowany jest przez wykwalifikowaną kadrę prowadzącą na co dzień zajęcią muzyczno-wokalne w tym Artura Backiela prowadzącego od lat chóry. W próbach do koncertu oraz samym koncercie weźmie udział profesjonalny akompaniator – znany muzyk: Krzysztof Tomaszewski.

Zajęcia organizowane w ramach projektu Aktywne Miasto Rodzinne finansowanego ze środków Urzędu Miasta.

 

Szczegóły u naszych Partnerów: http://aktywnemiastorodzinne.pl/event/rozspiewana-rodzinka-2/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *