Rozwijamy się dla Was.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży, która często nie radzi sobie z emocjami i agresją. W środowisku rówieśniczym czy domowym spotyka się z przemocą. Doświadcza skrajnych uczuć od bezsilności do złości. Żeby móc skutecznie ich wspierać potrzebujemy różnych umiejętności, kwalifikacji i narzędzi.

Dlatego dwie osoby z naszej fundacyjnej kadry ukończyły certyfikowany kurs „Certyfikowany Trener Treningu Zastępowania Agresji” (Amity ART). Będą mogły prowadzić zajęcia z zakresu treningu umiejętności społecznych, treningu kontroli złości oraz wnioskowania morlanego dla naszych podopiecznych.

Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się m.in.: modyfikowania zachowania agresywnego, aby w odważny sposób komunikować swoje potrzeby, kontroli złości, podejmowania decyzji moralnych oraz rozwiną umiejętności prospołeczne. 

Takie zajęcia są niezwykle potrzebne w naszych działaniach z rodzinami, zwłaszcza z terenu Pragi Północ. Odpowiadają na konkretne potrzeby, diagnozowane szczególnie w środowisku szkolnym. Metody poznane podczas kursu pozwolą na prowadzenie ciekawych warsztatów o charakterze edukacyjno-korekcyjnym dla różnych grup wiekowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij