„SILVER STARS” KLUB SENIORA – POZNAJ NASZYCH KLUBOWICZÓW

Z czym kojarzy Ci się słowo Senior?

„Z czymś ważnym, z wiedzą, z doświadczeniem, z bogactwem przeżyć,  głowa rodu, starość i mniej siły, dużo wolnego czasu, wnuki, nie czuje się jeszcze seniorem„– odpowiedzieli Seniorzy. Tacy właśnie są :). Z wiekiem zmienia się wygląd, ciało, sprawność, siła ale jednocześnie zmienia się ilość wolnego czasu, doświadczenie, wiedza i umiejętności. Zmieniają się również możliwości spędzania czasu przez Seniorów, uczenia się, dbania o sprawność psychiczną i fizyczną.

Każdy kiedyś będzie Seniorem –  może być wtedy człowiekiem aktywnym, zaangażowanym rodzinnie i społecznie czy zawodowo. Człowiekiem pełnym radości życia, pasji, zainteresowań, poczucia humoru czyli zasobem a nie balastem. Człowiekiem, który dba o swoje samopoczucie, zdrowie i przyjaźnie.

Seniorzy marzą, cieszą się, złoszczą i starają się uczyć na błędach, jak wszystkie pokolenia. Różnią się od innych grup wiekowych jedynie metryką, siwym/srebrnym zabarwieniem włosów, innym zestawem dolegliwości zdrowotnych 😊 oraz zwiększonym poczuciem bycia wciąż potrzebnym.

Stając się Seniorem stajecie się drogowskazem, wsparciem, źródłem ciepła i życiowej mądrości oraz miłości, taką gwiazdą dla innych pokoleń 😊. Starzenia się nie musi nudne, trudne i samotne. Poznajcie pełne radości i mądrości srebrne gwiazdy – oto Silver Stars!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij