Buduj z nami dobro przez cały rok

Liczymy na to, że jesteś tutaj nie przez przypadek.

Może już słyszałeś/ słyszałaś o naszej działalności? Świetnie! W takim razie koniecznie przeczytaj ten artykuł i wybierz najlepszy sposób współpracy z nami. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z poniższymi prezentacjami. Jeśli będziesz miał/ miała pytania, zadzwoń do nas.

Jesteśmy przekonani, że chcesz razem z nami pomagać tym, którzy doznają przemocy, wspierać dzieci i młodzież w budowaniu poczucia własnej wartości a rodziny oraz seniorów w budowaniu więzi między i wewnątrzpokoleniowych.

Mamy zatem propozycje wspólnych działań:

 • Poznaj naszą Fundację A.R.T.
 • Konsultacje specjalistyczne to działania, na które pozyskujemy pieniądze przez cały rok. Liczba Potrzebujących stale rośnie.
 • #pociągdoprofilaktyki to być może propozycja dla Ciebie/ Twojej firmy. Zadbajmy razem o dobrostan dzieci i młodzieży.
 • Miasteczko Mikołaja to nie tylko świąteczne wydarzenie, to już społeczność, która z roku na rok tworzy z nami modę na wspólne spędzanie czasu
 • 9 Festiwal Rodziny to jedno z większych świąt rodziny. Dołącz do tej społeczności.

Środki publiczne nie wystarczają na tak szeroki wachlarz kompleksowych działań, zwłaszcza, że ilość osób potrzebujących wparcia stale rośnie. Jesteśmy w stanie pomagać im cały rok dzięki zaangażowaniu w nasze akcje Wolontariatu pracowniczego z kilku dużych firm oraz darowiznom finansowym od firm komercyjnych. Zaangażowanie osobiste, barterowe, finansowe naszych Partnerów, Darczyńców, Przyjaciół Fundacji powoduje, że możemy planować i realizować coraz więcej działań zarówno w gabinetach, salach warsztatowych jak i wydarzeń rodzinnych, edukacyjnych i profilaktycznych. Składamy wnioski do instytucji publicznych w otwartych konkursach ofert i większość z nich zostaje bardzo dobrze oceniona.

Jak to robimy? Nasz sukces opiera się na kilku kluczowych filarach:

 • Zgrany Zespół – Mamy zespół pełen energii i zapału, składający się z osób o różnorodnych, wzajemnie dopełniających się kompetencjach. Każdy z nas wnosi unikalne umiejętności i perspektywy, co pozwala nam efektywnie realizować nasze projekty. Co więcej, łączy nas wspólna pasja – lubimy ludzi i chcemy dla nich działać.
 • Niezwykła Prezeska – Na czele naszego zespołu stoi Prezeska, dla której nie istnieje słowo „niemożliwe” kiedy trzeba pomóc drugiemu człowiekowi. Jej determinacja, wizja i nieustępliwość w dążeniu do celu inspirują nas każdego dnia. Dzięki niej przekraczamy granice i pokonujemy wszelkie przeszkody, by realizować nasze misje.
 • Kompetencje i Pasja – Każdy członek naszego zespołu wnosi unikalne umiejętności i wiedzę, które wspólnie tworzą silną, spójną całość. Nasza różnorodność jest naszą siłą – dzięki niej możemy podejmować się różnych zadań i projektów, zawsze z pasją i zaangażowaniem.
 • Nieustępliwość w Dążeniu do Celu – Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Każdego dnia stawiamy sobie nowe wyzwania i pokonujemy kolejne przeszkody. Wszystko po to, by pomagać innym i wprowadzać pozytywne zmiany w ich życie.
 • Empatia i Zrozumienie – Lubimy ludzi i wierzymy w ich potencjał. Nasza praca to coś więcej niż tylko zadania do wykonania – to misja, której celem jest wsparcie, zrozumienie i realna pomoc.

O Fundacji A.R.T. w telegraficznym skrócie:

Od 16 lat Fundacja A.R.T. towarzyszy w zmianie sytuacji życiowej osobom doznającym przemocy, osobom i rodzinom przeżywającym problemy osobiste, wychowawcze, okołorozwodowe seniorom i rodzinom w budowaniu więzi. Nasze działania są wielotorowe i interdyscyplinarne:

 • indywidualne poradnictwo specjalistyczne (psycholodzy, pedagodzy, terapeuci, logopeda, prawnik, coach)
 • grupy wsparcia i psychoedukcyjne
 • warsztaty edukacyjne, psychoedukacyjne, rozwojowe, kulturalne, muzyczne, z elementami dramy, tańca i ruchu dla dzieci, rodzin, seniorów
 • działania i eventy profilaktyczne #pociągdoprofilaktyki
 • kampanie społeczne
 • wydarzenia dla całych rodzin: Miasteczko Mikołaja i Festiwal Rodziny
 • Świąteczne Akcje Specjalne.

Dziękujemy, że dajecie nam pewność działania bo oprócz zaangażowanego zespołu to środki finansowe pozwalają na pomoc bez przerw od 2008 roku.

Dołącz do nas i przekonaj się, jak wspólnie możemy osiągnąć więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij