Wpłać cegiełkę- otrzymaj książkę lub e-book

20.06.2024 odbyła się premiera książki „Historia jednej znajomości” autorstwa Agnieszki Toboty, Prezeski Fundacji A.R.T.. Ta poruszająca opowieść przedstawia życie Ani – kobiety, która doświadczała w swoim życiu każdego rodzaju przemocy, w tym ze strony najbliższych osób. Książka, napisana w formie osobistego dziennika, pozwala czytelnikowi na głębokie zanurzenie się w codzienność, doświadczenia i trudne zmagania Ani.

Postać Ani jest kompilacją wielu historii, które Agnieszka Tobota poznała podczas swojej 15-letniej pracy z osobami doznającymi przemocy. Przemierzając strony tej emocjonalnej narracji, czytelnik przeżyje różnorodne uczucia – od współczucia i złości, po nadzieję i radość. Opowieść nie tylko ukazuje cierpienie Ani, ale przede wszystkim jej niezłomną determinację i odwagę, które pomogły jej wyjść z kręgu przemocy i odnaleźć prawdziwe szczęście.

Książka inspiruje do głębokiej refleksji nad własnym życiem i relacjami oraz zachęca osoby doznające przemocy do podejmowania działań na rzecz zmiany swojej sytuacji. Jest to niezwykłe zaproszenie do emocjonalnej podróży, motywującej czytelników do odnalezienia własnej odwagi i szczęścia.

Książkę można otrzymać w formie papierowej lub w formie e-booka. Wystarczy przekazać cegiełkę, w następujący sposób:

  • wersja papierowa – cegiełka 50 zł
  • wersja e-book – cegiełka 25 zł

Jak to zrobić:

👉 Wpłać online – https://fundacjaart.pl/wplac/

👉 Bezpośrednio przelew bankowy w BNP Paribas: 09 1600 1462 1830 3607 4000 0001

Ważne! Pamiętacie, by wysłać nam na e-maila: pomoc@fundacjaart.pl swój adres do wysyłki wersji papierowej.

DOCHÓD Z CEGIEŁEK ZOSTANIE W CAŁOŚCI PRZEZNACZONY NA KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE DLA DZIECI I DOROOSŁYCH.

Publikacja została sfinansowana w ramach projektu „Powiedzmy o TYM komuś” ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego. Książkę zredagowało i wydało wydawnictwo Poltext.

#razembudujemydobro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij