Chcesz porozmawiać o przemocy? Przyjdź na dyżur dzielnicowego

26 stycznia br. w siedzibie Fundacji A.R.T. uruchomiony zostaje dyżur dzielnicowego skierowany do osób, które chcą porozmawiać o zjawisku przemocy, dowiedzieć się, czym jest przemoc, jakie są jej rodzaje i co zrobić, gdy jesteśmy jej świadkami bądź osobiście jej doświadczamy. Policjant przekaże wszystkie ważne informacje, które mogą pomóc osobie pozostającej w kryzysie. Zachęcamy do rozmów z naszym dzielnicowym.

Wspólną inicjatywą policjantów z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI i Fundacji A.R.T. są comiesięczne dyżury dzielnicowego w siedzibie fundacji przy ulicy Dąbrowszczaków 8 w Warszawie poświęcone przeciwdziałaniu przemocy.

Spotkania te skierowane są do osób, które chcą porozmawiać o zjawisku przemocy, dowiedzieć się, czym się ona charakteryzuje, jakie są jej rodzaje i co zrobić, gdy jesteśmy jej świadkami bądź osobiście jej doświadczamy.

Dzielnicowy odpowie na wszystkie pytania zainteresowanych. Wytłumaczy, jak można poradzić sobie z trudną sytuacją, wskaże też, gdzie szukać pomocy.

Dyżury zaplanowane są raz w miesiącu i mają charakter informacyjny.

Pamiętaj, że w sytuacjach pilnych, kiedy jest potrzebna natychmiastowa interwencja Policji, korzystaj z numeru alarmowego 112. Zaczynamy 26 stycznia/ spotkania odbywać się będą raz w miesiącu. Kolejny dyżur 02.02.2022 w godz. 11-15

Zapisy telefoniczne 88 555 2222