Dołącz do Bohaterów- wesprzyj OSOBY DOZNAJĄCE PRZEMOCY!

#zostańbohaterem

Nadzieja i odwaga jest motorem działania wielu bohaterów, których znamy z książek, komiksów czy filmów. Gdy w naszym życiu przychodzą trudne chwile i ból a osoby, które kochamy wyrządzają nam krzywdę, wtedy szczęście rozpada się na ostre kawałki, ogarnia nas bezsilność i rozpacz. Marzymy o bohaterze, o cudzie, który uwolni nas od cierpienia i trudności. Gdyby tylko Superman, Iron Man czy Spiderman istnieli naprawdę, to świat byłby lepszy i zawsze nadeszłaby pomoc.

Nie wiemy czy filmowi super bohaterowie daliby radę wszystkim pomóc ale wiemy, że dzieci, kobiety, osoby doświadczające przemocy lub kryzysów w życiu osobistym, rodzinnym bardzo potrzebują pomocy i zrozumienia od innych ludzi. Potrzebują bohaterów, czyli ludzi, którzy mają odwagę zareagować, przemoc nazywać przemocą, powiedzieć jej „stop” i działać, aby zmieniać trudne dla innych sytuacje.

„Prawdziwi bohaterowie to nie tacy, jakich znacie z książek. Każdy człowiek w tej armii odgrywa istotną rolę. Nigdy się nie poddawaj. Nigdy nie myśl, że twoja praca się nie liczy. Każdy ma swoją robotę do spełnienia i musi ją wykonać. Wszyscy jesteście ogniwami tego wielkiego łańcucha”. (George S. Patton)

Szukamy Bohaterów czyli Odważnych Ludzi o Dobrym Sercu, którym los dzieci, kobiet, rodzin, seniorów w kryzysie, doświadczających przemocy nie jest obojętny. Bohaterów, którzy poświęcą czas, zasoby, otworzą serca aby tym osobom towarzyszyć w zmianie ich sytuacji życiowej. Bohaterów, którzy pomogą wydobyć spod gruzów marzeń motywację i nadzieję. Bohaterów, którzy pokażą, że im wierzą i że ich los nie jest im obojętny.

Jedną z najbardziej potrzebnych ofiarom przemocy i kryzysów form pomocy jest długofalowa pomoc psychologiczna i prawna. Umożliwia ona powiedzenie o tym, czego się doświadcza, odzyskanie poczucia sprawczości i własnej wartości. Jednocześnie dla wielu osób jest trudna do osiągnięcia z uwagi na wysokie koszty lub długie terminy oczekiwania w przypadku konsultacji bezpłatnych.

Dołącz do nas, stań się Bohaterem, który daje osobom doświadczającym przemocy lub kryzysów:

  • motywację i nadzieję na zmianę swojej sytuacji,
  • bezpłatną pomoc psychologiczną, terapeutyczną i prawną dla nich i ich rodzin w czasie gdy jej potrzebują
  • wiedzę i umiejętności ułatwiające im radzenie sobie z trudnościami i odzyskanie wpływu na życie swoje i swoich bliskich

W jubileuszowym roku 15-lecia Fundacji A.R.T. planujemy działania wspierające pozyskanie środków na długofalową pomoc specjalistyczną dla naszych podopiecznych.

Koszt Jubileuszu 719.000 PLN

Środki Pozyskane: (Dotacje, Darowizny, Zbiórki Publiczne, Środki z 1,5%) 325.000 PLN

Brakujące Środki 393.650 PLN

Dołącz do grona Bohaterów Fundacji A.R.T.

Teraz to Ty możesz wesprzeć działania dla osób doświadczających przemocy – podopiecznych Fundacji A.R.T.
Twoje, 20, 50 lub 75 zł pozwoli pomagać cały czas.
➡️ https://fundacjaart.pl/wplac/

#podajdalej

Budujcie z nami dobro!

#podajdalej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij