Dostaliśmy się na szkolenie!!!

Z przyjemnością informujemy, że reprezentacja Fundacji A.R.T. została zakwalifikowana na bezpłatne, 5-dniowe szkolenie w projekcie „Fundraiserzy – liderzy NGO”!.

Konkurencja była zacna: 102 organizacje z całej Polski, z których wybranych zostało 12 dwuosobowych zespołów. Głównymi kryteriami wyboru była jakość nadesłanych planów działania i gotowość organizacji do rozwijania fundraisingu.

Bardzo ważna jest dla nas ciągłość w prowadzeniu wszelkich działań dla naszych podopiecznych, dlatego priorytetowe jest dla nas poznanie skutecznych sposobów pozyskiwania na nie środków oraz stabilizacja finansowa Fundacji.

Projekt “Fundraiserzy – liderzy NGO” jest realizowany przez Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu i współfinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.