Fundacja A.R.T. świętuje w tym roku swoje 15-lecie!

W piątkowy wieczór, 1 grudnia, podczas uroczystej Gali, prezes Fundacji Agnieszka Tobota wręczyła statuetki Generator Dobra firmom, instytucjom, ludziom, którzy przez te 15 lat razem z nami generowali dobro. Wieczór pełen był wspomnień, emocji i wzruszeń.

Od samego początku naszej misji, stawaliśmy przed trudnymi wyzwaniami. Nie każdy wierzył w to, że się uda, wiele osób nie dawało w 2008 roku szans na rozwój fundacji zajmującej się przeciwdziałaniem przemocy. Jednak przez te 15 lat udało nam się zrealizować wiele projektów dla dzieci, młodzieży, rodzin, seniorów; otworzyć dwa lokale dla naszych podopiecznych oraz kompleksowo wspierać osoby doznające przemocy.

Nie byłoby to możliwe bez wsparcia naszych darczyńców, partnerów, wolontariuszy, całego zespołu fundacji. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie, które pomogło nam pomagać innym. Gala to dla nas nie tylko powód do świętowania, ale również moment rozmów i refleksji nad naszymi dotychczasowymi dokonaniami oraz nad planami działania na kolejne lata.
Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie osobiste i finansowe, za każde dobre słowo, które motywowało nas do działania. Bez Was ta 15-letnia podróż nie byłaby możliwa. Nie planujemy spoczywać na laurach, planujemy już kolejne działania. Mając takich Przyjaciół, jesteśmy gotowi, aby kontynuować naszą misję przez co najmniej 15 kolejnych lat 😊.
#RazemGenerujemyDobro.

Galeria zdjęć https://fundacjaart.pl/galeria/fundacja-a-r-t-swietuje-w-tym-roku-swoje-15-lecie/

#fundacja #jubileusz #15lat #celebracja #podziękowanie #wsparcie #darczyńcy #wolontariat #Gala #FundacjaART #przeciprzemocy #stopprzemocy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij