Piękne i jedyne w swoim rodzaju bombki i ozdoby świąteczne wykonali uczestnicy świątecznego konkursu „Niepowtarzalna świąteczna bombka”. Zachwyciły nas również nietuzinkowe, piękne choinki, które wykonały dzieci na konkurs „Moja wymarzona choinka”.
Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie aby wybrać w każdym konkursów po 5 zwycięskich prac. Po długich obradach laureatami zostali:
– konkurs „Niepowtarzalna świąteczna bombka”
- Feliks Chaciński 9 lat
- Agata Grad 9 lat
- Sofiia Khilko 10 lat
- Ewa Skibowska 8 lat
- Zuzanna Świąder 13 lat
– konkurs „Moja wymarzona choinka”
1. Joanna Brojek 8 lat
2. Hania Dębska 5 lat
3. Magdalena Jędrzejczak 8 lat
4. Karol Lesiński 6 lat
5. Fryderyk Salach 6 lat
Choinki i ozdoby były tak piękne i pomysłowe, że postanowiliśmy przyznać nagrody za udział w konkursie również pozostałym uczestnikom. Gratulujemy!
Tych, którzy nie odebrali nagród podczas Miasteczka Mikołaja zapraszamy do Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej przy ul. Dąbrowszczaków 8 w Warszawie, w terminie 11-14 grudnia, w godzinach 9:00 – 18:00 oraz 15 grudnia w godzinach 9:00 – 14:00.
Nagrody zapewnili:
Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury
Lagardère Travel Retail Polska
HARIBO Polska
Cała galeria prac na naszej stronie internetowej:
https://fundacjaart.pl/?post_type=galeria&p=21730&preview=true