INFORMACJA O PODOPIECZNYM FUNDACJI A.R.T.

Bartek jest podopiecznym Fundacji od kwietnia bieżącego roku. Jeszcze się nie widzieliśmy, ale kontakt mamy stały. Podjęliśmy wzajemny wysiłek z Mamą Bartka, aby szukać pieniędzy na jego rehabilitację.

Gwoli przypomnienia: Bartosz Kowalski jest chory na wodogłowie wrodzone (stan po wszczepieniu zastawki komorowo-otrzewnej, plastyka przełyku pokarmowego – niedrożność, stan po plastyce przetoki przełykowo – tchawiczej, refluks żołądkowy, trzykrotne już rozszerzanie przełyku, operacja zamknięcia kości czaszki maj 2008, sierpień 2009 rewizja układu zastawkowego, padaczka.

Bartosz jest opóźniony psychoruchowo (nie chodzi samodzielnie), w związku z tym wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji. Szanse sprawności ruchowej są bardzo duże dzięki intensywnej rehabilitacji i masażom, zarówno w domu, jak i w specjalistycznych ośrodkach rehabilitacyjnych, oraz dzięki zakupowi specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego.

Cel naszych zbiórek: refundacja turnusów rehabilitacyjnych Bartka.

Koszt jednego turnusu to kwota od 4000 zł do 6000zł (w zależności od ośrodka rehabilitacyjnego). Zalecane jest 6 turnusów w ciągu roku. Do tego oczywiście codzienna rehabilitacja 60 zł., masaże 50 zł., hipoterapia 50 zł. Mąż jest jedynym żywicielem rodziny 4 osobowej.

Gdzie dokonywać wpłat: Wpłat można dokonywać na konto Fundacji A.R.T. która udostępniła subkonto:

Deutsche Bank, numer konta: 45 1910 1048 2266 0451 4165 0002
Z dopiskiem na leczenie i rehabilitacje Bartosza Kowalskiego

Co udało nam się zrobić: poprzez nawiązanie współpracy z komercyjnymi instytucjami udało nam się dzięki sponsorom udało się uzbierać na 3 turnusy rehabilitacyjne, gdzie Bartek ćwiczył dzielnie i poczynił kolejne postępy w swojej samodzielności.

Szczególnie dziękujemy firmom:

Miesięcznikowi Manager MBA za przeprowadzenie licytacji, z której dochód przeznaczony był na leczenie Bartka. Firmom darczyńcom serdecznie dziękujemy.
manager.inwestycje.pl

OFFICE DEPOT POLSKA za przekazywanie prezentów niespodzianek dla Bartoszka, ostatni zestaw kibica przypadł Bartoszkowi szczególnie do gustu.
www.officedepot.pl

Co sfinansowaliśmy z zebranych pieniędzy do tej pory:

  1. 2800 PLN – turnus rehabilitacyjny 06.2012
  2. 600 PLN – REHABILITACJA CODZIENNA 06.2012
  3. 2800 PLN – turnus rehabilitacyjny 07.2012

Galeria Bartka:

Na każdym turnusie mama Bartka Ewelina wykonuje ogrom zdjęć, abyście Państwo mogli zobaczyć, jak bardzo te turnusy są Bartkowi potrzebne do życia.

Zachęcamy do wejścia na poniższy link, aby poznać naszego Bartoszka.

https://fundacjaart.pl/galeria/podopieczni-fundacji

Prosimy o nawet najmniejsze wsparcie.

Opiekun Bartka: mama Ewelina Kowalska
Ze strony Fundacji: Agnieszka Tobota, Adam Ołdak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij