Szaleństwa Panny Pippi na kortach Okęcie Tennis Club

Foto: gorajka.plPonad pół tysiąca dzieci, przybyło w niedzielę 9 września do Okęcie Tennis Club spędzić czas w sportowej atmosferze podczas tenisowego pikniku rodzinnego „Szaleństwa Panny Pippi”, który odbył się na kortach Okęcie Tennis Club w Warszawie. Podczas imprezy z bajkową postacią Pippi Langstrumpf tłumy rodziców wraz dziećmi, pod czujnym okiem trenerów, poznawały tajniki jednego z najpopularniejszych sportów na świecie. Jedną z głównych atrakcji imprezy był finał turnieju Masters Akademii Tenisowej Karoliny Woźniackiej.

Uśmiechnięte buzie dzieci, pełne dumy i satysfakcji miny rodziców oraz wiele sportowo-bajkowych atrakcji to najtrafniejszy opis pierwszego tenisowego pikniku „Szaleństwa Panny Pippi”. Dziecięca ciekawość i zapał do zdobywania nowych umiejętności przez cały czas towarzyszyły tej imprezie. W trakcie  pikniku tłumy widowni z zapałem kibicowały finalistom turnieju Masters Akademii Tenisowej Karoliny Woźniackiej. Organizatorzy mają nadzieję, że spośród uczestników tego turnieju wkrótce wyrosną przyszłe gwiazdy polskiego tenisa.

Foto: gorajka.pl
Foto: gorajka.pl

Podczas pikniku wiele radości najmłodszym uczestnikom sprawiły, oprócz sportowych atrakcji, zabawy z Pippi Langstrumpf oraz wspólne rysowanie z Bazgroszytami. Dzieci na specjalnie zaprojektowanej ściance przenosiły swoje wyobrażenia o tenisie ziemnym wykorzystując kolorowanki z niezastąpionymi bohaterami – Kredziakami. Wśród gości malujących z dziećmi pojawiła się m.in. Maja Popielarska, która zachęcała maluchy do kreatywnej zabawy.

Sportowym wrażeniom towarzyszyły m.in. zabawy w dmuchanym statku pirackim, wyprawa z konikiem Pippi -Alfonso, konkursy z psotną małpką Panem Nilsonem oraz występy muzyczne uczniów Szkoły Podstawowej nr. 105 im Astrid Lindgren w Warszawie. Dużym zainteresowaniem dorosłych jak i dzieci cieszyła się przygotowana przez Ambasadę Szwecji wystawa poświęcona twórczości  Astrid Lindgren.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęła Ambasada Szwecji oraz Burmistrz Dzielnicy Włochy.

Partnerami wydarzenia były m.in. Bazgroszyty, Oriflame, portal Dziecko w Warszawie, Babolat, KiMed, Coca-cola, oraz Salad Story.

Okęcie Tennis Club już przygotowuje pomysły na przyszłoroczny piknik!

Bliższe informacje: Okęcie Tennis Club, ul. Radarowa 1 (róg ul. Hynka), 02-137 Warszawa www.otclub.pl, biuro@otclub.pl

Joanna Szczegielniak

ATW Communications                               

tel. 662 171 896, (22) 456 18 45

e-mail: joanna.szczegielniak@atwcom.pl

Okęcie Tennis Club:

Okęcie Tennis Club to wyjątkowe miejsce na mapie stołecznych klubów sportowych. Obiekt dysponuje 6 kortami do gry w tenisa oraz 4 klatkami do gry w squasha. Na pierwszy plan wysuwają się idealne warunki treningowe oraz wykwalifikowana kadra. Oferta klubu jest niezwykle zróżnicowana co pozwala na dotarcie do dość szerokiego grona miłośników obu dyscyplin – poziom zaawansowania ani wiek nie stanowią granic.

TENIS

Główną dyscypliną Okęcie Tennis Club jest niewątpliwie tenis. Na potrzeby graczy oddaliśmy do dyspozycji trzy kryte korty ziemne, dwa kryte korty trawiaste oraz jeden odkryty kort trawiasty, który stwarza wymarzone warunki do gry w ciepłe dni.

Nowoczesne hale, sportowa atmosfera oraz grupa najlepszych szkoleniowców sprawiają, że grono naszych klubowiczów stale rośnie.

Gra w tenisa ma wiele zalet. To sport z tradycjami, który uprawiają całe pokolenia. Obcowanie z pasjonatami tej dyscypliny gwarantuje spędzenie czasu z ludźmi kulturalnymi, ambitnymi i zdyscyplinowanymi. 

SQUASH

Squash to dość młoda dyscyplina, ale jej popularność rośnie błyskawicznie i zyskuje sympatyków głównie wśród młodych, ambitnych  i aktywnych osób. Na kilkudziesięciu metrach kwadratowych można rozładować emocje z całego dnia i zadbać o kondycję w przyjemny sposób.

Oferujemy także szeroki wybór sprzętu sportowego (rakiety, piłki, owijki, odzież, specjalistyczne obuwie) zarówno do wypożyczenia jak i do zakupu.

Do dyspozycji naszych klientów

  • 4 najwyższej jakości klatki squashowe amerykańskiego lidera – marki McWIL Courtwall, posiadających certyfikaty World Squash Federation (Światowej Federacji Squasha)
  • wykwalifikowana kadra trenerska – starannie wyselekcjonowana z wąskiego grona specjalistów tej dyscypliny
  • liga sqhasha (więcej na www.ligasquasha.pl )

 DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Klub intensywnie promuje grę w tenisa wśród najmłodszych. Do zabawy tym pięknym sportem zapraszamy już 4 letnie dzieci. Wykwalifikowana kadra gwarantuje, że przygoda z rakietą będzie dla wielu z nich pasją na całe życie.

Proponujemy:

  • Szkolenia indywidualne i grupowe
  • Dla najmłodszych Tenisowe Przedszkole

Okęcie Tennis Club, ul. Radarowa 1 (róg ul. Hynka), 02-137 Warszawa www.otclub.pl, biuro@otclub.pl

Foto: gorajka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij