Jesteś w konflikcie okolorozwodowym?! Dołącz do grupy

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W GRUPIE PSYCHOEDUKACYJNO – WSPARCIOWEJ DLA RODZICÓW BĘDĄCYCH W KONFLIKCIE OKOŁOROZWODOWYM

Grupa przeznaczona jest dla rodziców będących w sytuacji rozwodu, separacji lub rozstania z byłym partnerem. Konflikty między byłymi partnerami, kryzysy małżeńskie, rozwód bądź separacje to sytuacje uruchamiające przeżywanie bardzo silnych emocji takich jak: rozczarowanie, złość, niechęć, żal czy wrogość. Bywa tak, że dorosłym brakuje wsparcia i umiejętności radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi i trudno im skoncentrować uwagę na dziecku i jego potrzebach.

Program zajęć obejmuje wiedzę i ćwiczenia praktyczne na temat potrzeb dziecka, potrzeb rodzica, sposobów rozwiązywania konfliktów, asertywności, zasad dobrej komunikacji, mediacji rodzinnej i radzenia sobie z emocjami. Udział w grupie daje uczestnikom konkretną wiedzę oraz możliwości przełożenia jej na sytuacje życiowe.

 

Spotkania grupy będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów przez 12 tygodni, w każdy czwartek miesiąca, w godzinach 17.30 – 20.00, w okresie od 10 września do 26 listopada 2015 roku.

 

Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny z Panią Karoliną Budzik lub Panią Beatą Humięcką w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem spotkań grupowych. Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest niezbędnym warunkiem przyjęcia do grupy.

Kontakt: (0-22) 626-94-19, Komitet Ochrony Praw Dziecka, ul. Oleandrów 6, III piętro, Warszawa. Udział w grupie jest bezpłatny! UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

Projekt sfinansowany ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij