Michał Wiśniewski w Katowicach – artysta wspiera wiosenną „Akcję Bucik”

21 marca (środa) w Centrum Handlowym Silesia City Center odbędzie się kolejna „Akcja Bucik“. Katowicka firma Kamsoft wraz z Michałem Wiśniewskim przekażą nowe buty 150 dzieciom z Ośrodka Wychowawczego prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr św. Jadwigi w Katowicach.

Dla Kamsoftu „Akcja Bucik“ stała się już stałym punktem na mapie aktywności. W pierwszy dzień wiosny tego roku firma już po raz siódmy zakupi buty wszystkim wychowankom Ośrodka w Katowicach. – Wsparcie ze strony Kamsoftu w ogromnym stopniu odciąża nasz budżet, dzięki czemu pieniądze możemy przeznaczyć na inne ważne dla funkcjonowania ośrodka cele. Bardzo doceniamy szlachetność firmy Kamsoft, która od wielu lat wspiera naszych wychowanków. Jesteśmy za to ogromnie wdzięczni – my – ale przede wszystkim dzieci, które zawsze czekają na kolejną „Akcję Bucik“ – mówi s. Angelika Teresa Rypel, dyrektor Ośrodka. Według niej dodatkowa atrakcja, jaką będzie w tym roku wizyta gwiazdy – Michała Wiśniewskiego – szczególnie ucieszy jej wychowanków. Firma Kamsoft od kilkunastu lat wspiera różne inicjatywy charytatywne – zwłaszcza związane z wsparciem dzieci. Podobnie jak „Akcja Bucik“ są one zwykłym odruchem serca.

– Jako firma powstała w Katowicach, zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności wpisaliśmy w naszą filozofię działania. Cieszymy się ogromnie kiedy mamy szansę wesprzeć potrzebujących. Dlatego pragnę podziękować Panu Michałowi Wiśniewskiemu za przyjęcie naszego zaproszenia, a także wszystkim przedstawicielom mediów, których wsparcie jest niezwykle istotne w propagowaniu filantropijnych postaw – mówi Zygmunt Kamiński, prezes firmy Kamsoft.

Spotkanie dzieci z Michałem Wiśniewskim, połączone z wielkimi wiosennymi zakupami odbędzie się 21 marca o godzinie 16.30 w sklepie Deichmann w CH Silesia City Center.

Firma Kamsoft jest dostawcą specjalistycznego oprogramowania dedykowanego zwłaszcza sektorowi medycyny i farmacji. Obecnie jej nadrzędnym celem jest wdrażanie i rozwój założeń Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia (OSOZ), stanowiącego odpowiedź na aktualne potrzeby społeczeństwa informacyjnego i wpisującego się w jego styl życia. Firma oferuje także usługi projektowe i wykonawcze w zakresie zintegrowanych systemów zarządzania instalacjami w obiektach mieszkalnych i firmowych (tzw. inteligentny budynek). W swojej działalności kieruje się wartościami, takimi jak: uczciwość, rzetelność i praworządność. Firma bardzo mocno związana jest ze społecznością lokalną.

Zaproszenia na spotkanie prześlemy Państwu drogą mailową. W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu: Tomasz Kamyk, kom.: 662 743 959

Źródło: warsawpr.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij