Szkoła Praktycznych Umiejętności Społecznych

Szkoły Praktycznych Umiejętności Społecznych, zwanej dalej SPUS pod adresem www.spus.edu.pl

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że decyzją Ministra Pracy i Polityki Społecznej otrzymaliśmy dotację z Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w roku 2013 na realizacje projektu: ”Szkoła Praktycznych Umiejętności Społecznych”.

Miło nam poinformować, że zajęcia edukacyjne w „Szkole Praktycznych Umiejętności Społecznych” ruszą w sierpniu bieżącego roku.

W ramach projektu odbędzie się cykl 6 szkoleń:

  1. Cechy osobowościowe wolontariusza pracownika,
  2. Wolontariat pracowniczy jako jedno z narzędzi społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR),
  3. Komunikacja z instytucjami pozarządowymi a komunikacja w organizacjach,
  4. Mediacje- jak rozwiązywać spór z poszanowaniem interesów stron?
  5. Negocjacje- jak negocjować w imieniu potrzebujących, mając na uwadze dobro i strategię firmy?
  6. Język migowy- ważny, potrzebny?

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w Szkole Praktycznych Umiejętności Społecznych napisz: pomoc@fundacjaart.pl lub zadzwoń tel.kom.:88 555 22 22

Chcesz nawiązać z nami współpracę przy projekcie SPUS, zapraszamy.

Z poważaniem,

Agnieszka Tobota- Prezes Fundacji

Adam Ołdak- Przewodniczący Rady Fundacji

Partnerzy Kampanii


Jesteśmy firmą ekspercką, która chce się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez działalność edukacyjną i doradczą w zakresie efektywnego zarządzania personelem oraz kształtowania i wzmacniania kultury organizacyjnej firmy.
www.best-practice.pl

Wspieramy naszych Partnerów na każdym etapie współpracy: od pozyskania Klienta do właściwej jego obsługi. Siłą napędową sukcesu naszej firmy są jej pracownicy i współpracujący z nimi partnerzy. W realiach dzisiejszego rynku sukces zależy od zdolności do szybkiego i inteligentnego reagowania na problemy. Sukces KAŻDEJ firmy wymaga wyposażenia pracowników w narzędzia, które pozwolą im szybko reagować na zmiany, uzyskiwać dostęp do informacji niezbędnych podczas podejmowania kluczowych decyzji i koncentrować się na umacnianiu i rozbudowie zyskownych relacji biznesowych.
www.best-connect.pl

Portal Manager na obcasach został utworzony jako konsekwencja współpracy z biznesowym środowiskiem kobiecym. Ma ona na celu integrować Kobiety Biznesu poprzez spotkania tematyczne, networking oraz inicjatywy społeczne. Oddaliśmy do Waszej dyspozycji stronę skierowaną do kobiet ambitnych – które w sposób staranny i przemyślany chcą planować i rozwijać swoją karierę zawodową. Swoją uwagę poświęcamy zarówno świeżo upieczonym absolwentkom – Managerom na starcie, Asystentkom , które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy, jak i kobietom, które mogą pochwalić się już pewnym stażem zawodowym i aspirującym do zdobycia kolejnych szczebli awansu, a także Kobietom Biznesu, które w codziennej pracy łączą w sposób znakomity wszechstronne role współczesnej kobiety.
www.managernaobcasach.pl

Firma ekspercka, która stawia sobie za cel adekwatność produktów w odpowiedzi na potrzeby Klienta. Jednymi z najważniejszych wartości, którymi kierujemy się w pracy z naszymi Klientami jest etyka oraz profesjonalizm w dostarczaniu rozwiązań.
www.modelarniakompetencji.pl

Jesteśmy firmą specjalizującą się w turystyce biznesowej realizowanej zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów. Szczególnie bliskie są nam programy zawierające elementy aktywnego wypoczynku, sportów ekstremalnych, a także ciekawe miejsca i niespotykane wydarzenia w Polsce i Europie. Ludzie pracujący z nami to pasjonaci podróży, przygody i nowych wyzwań. Jesteśmy jedną z najstarszych firm eventowych w Polsce. Początki naszej działalności sięgają 1999 roku.
www.integracje24.com.pl

Dane kontaktowe

FUNDACJA A.R.T
Kłopotowskiego 11 lok.219
03-718 Warszawa

NIP 5213521895
REGON 141690490
KRS 0000318649

Tel.: 88 55 52 222
Fax: 0-22 100-64-91

www.fundacjaart.pl
e-mail: pomoc@fundacjaart.pl

Ze strony Fundacji: Agnieszka Tobota, Adam Ołdak.


PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY Z PROGRAMU OPERACYJNEGO FUNDUSZY INICJATYW OBYWATELSKICH

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij