Przekaż 1,5% Podopiecznym Fundacji A.R.T.

Zdecyduj, na co pójdzie część Twoich pieniędzy, my namawiamy Cię do przekazania 1,5% podatku Fundacja ART na numer KRS 0000318649.

W ten sposób wspierasz wszystkie nasze działania:

  • przeciwdziałasz przemocy,
  • edukujesz,
  • aktywizujesz,
  • ratujesz osoby doświadczające przemocy,
  • wspierasz poczucie bezpieczeństwa seniorów oraz radość dzieci dzięki odbudowaniu rodzinnych więzi.

❤ Od 2017 roku prowadzimy Rodzinna Klubokawiarnia Praska Fundacji ART – aktywizujemy dzieci, młodzież, rodziny i seniorów oferując bezpłatne zajęcia, warsztaty, rodzinne i okolicznościowe spotkania. Jesteśmy przytulnym i twórczym miejscem do rodzinnych i międzypokoleniowych spotkań. Na nasze zajęcia zawsze są listy rezerwowe, tak wielu mamy chętnych!

❤ W 2021 r. otworzyliśmy poradnię specjalistyczną Praskie CSR Fundacji ART gdzie profesjonalną i bezpłatną pomoc świadczą doświadczeni specjaliści: psycholodzy (w tym dziecięcy), pedagodzy, terapeuci, psychiatra, prawnik. Nasze działania skierowane są do osób doświadczających przemocy oraz kryzysów rodzinnych i osobistych. Od marca 2020 zanotowaliśmy około 150% wzrost Potrzebujących tego typu wsparcia.

❤ Prowadzimy akcje edukacyjne i profilaktyczne w zakresie przeciwdziałania przemocy. Chcemy obalać stereotypy na temat przemocy domowej, zwiększać wiedzę i profesjonalizm osób zajmujących się udzielaniem pomocy ofiarom przemocy i dawać bezpośrednio wsparcie dzieciom, młodzieży, dorosłym i seniorom bezpośrednio narażonym na przemoc.

❤ Ponadto organizujemy konferencje, piszemy fachowe artykuły, dbamy o rozwój naszych współpracowników i cały czas kreujemy nowe pomysły na lepsze życie lokalnej społeczności na Pradze.

Podaruj swój 1,5% Fundacji A.R.T. – #razembudujemydobro

Wspieraj razem z nami osoby doświadczające przemocy!

Wpisanie numeru KRS 0000318649 i tytułu wpłaty “DLA OSÓB DOZNAJĄCYCH PRZEMOCY” – trwa chwilę ❤ Twój 1,5% podatku, to ogrom możliwości dla Potrzebujących.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, dlatego istnieje możliwość przekazania 1,5% podatku na Fundację A.R.T.

Razem mamy moc!

Fundacja A.R.T.ul. Rembrandta 4a/39. 03-531 Warszawa

NIP 5213521895

#fundacjaart#praskiecsr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij