Rodzinna Olimpiada Mikołajkowa

4 grudnia 2016 roku w Centrum Olimpijskim

w Warszawie odbyła się Rodzinna Olimpiada Mikołajkowa (projekt Festiwal Rodziny) organizowana przez Fundację A.R.T. przy wsparciu medialnym Radia ESKA.

Zapraszamy do GALERII z tego wydarzenia <3

Nasze wydarzenie odwiedziło 3000 osób, które przez wspólną zabawę mogli doświadczyć, jak ważne jest spędzanie czasu razem- rodzinnie. Celem naszego projektu jest budowanie pozytywnego wzorca rodziny – zdrowej, aktywnej i otwartej i motywowanie rodzin do aktywnego wspólnego spędzania wolnego czasu.

Dzięki Olimpiadzie tworzymy medialną modę na aktywne, rodzinne spędzanie czasu oraz edukujemy mieszkańców w obszarze spędzania rodzinnie czasu wolnego, wzmacnianiu więzi rodzicielskich, funkcji rodziny, odnajdowania i realizowania wspólnych pasji.

Każda rodzina zbierała, na otrzymanym na stoisku organizatora kuponie, stempelki za wspólne przejście aktywności czy konkursu. Po zebraniu 12 stempelków kupon wrzucała do urny. O godzinie 15 odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród, w tym voucher na rodzinny, weekendowy pobyt w Zalesiu Mazury. Dodatkowo dzięki naszym wszystkim Partnerom, wspólnie z Mikołajem i Śnieżynką rozlosowaliśmy 25 toreb, w skład których wchodziły: gry planszowe i galanteria papierowa Aleaxnder, kosmetyki Bell, kosmetyki Aura Distribution, maskotki Creative Nicole oraz oczywiście coś słodkiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij