Fundacja A.R.T. pomaga Uchodźcom

Pomagamy tak, jak umiemy. Od pierwszych dni uruchomiliśmy bezpłatne wsparcie psychologiczne oraz prawne dla Uchodźców z Ukrainy. Dodatkowo w piątki podczas grup wsparcia dla mam dla dzieci przygotowaliśmy zajęcia arteterapuetyczne.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni zaangażowaniu biznesu a dokładnie IKANO BANKU, który wesprze finansowo pomoc dla Potrzebujących Ukraińców.

LOGO IKANO BANK

Ikano Bank należy do założonej przez twórcę IKEA Grupy Ikano, która prowadzi działalność w Europie, Azji i Ameryce Środkowej. Proponowane przez Ikano Bank rozwiązania finansowe wyróżniają się prostotą i wygodą. Wynika to ze szwedzkich korzeni firmy oraz misji, jaką jest ułatwianie codziennego życia wielu ludzi, żeby mogli skupić się na tym, co naprawdę ważne. Polski oddział Ikano Banku od 2010 roku pomaga spełniać marzenia o funkcjonalnych i pięknych wnętrzach, umożliwiając zakupy na raty w sklepach IKEA. W swojej ofercie ma również Kartę Kredytową IKEA Family, kredyt na fotowoltaikę oraz kredyt gotówkowy na dowolny cel. Więcej na ikanobank.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij