Festiwal Rodziny

Festiwal Rodziny to cykliczne, organizowane od 2014 roku, bezpłatne wydarzenie dla całych rodzin. Dzięki różnorodnym aktywnościom, konkursom i wspólnej zabawie Uczestnicy mogą doświadczyć jak przyjemne i ważne jest spędzanie czasu razem, rodzinnie.

Jaki cel nam przyświeca?

• Budowanie pozytywnego wzorca Rodziny – aktywnej i otwartej na współpracę, wszak Rodzina to Drużyna,
  • Zachęcanie Rodzin do aktywnego, wspólnego spędzania wolnego czasu oraz  odnajdywania wspólnych, rodzinnych pasji,
  • Edukowanie mieszkańców Warszawy i okolic w obszarze wzmacniania więzi rodzicielskich, funkcji rodziny, odnajdowania i realizowania wspólnych zainteresowań oraz zainteresowań poszczególnych członków rodziny.

Aktualnosci związane z projektem

1. „Miasteczko Mikołaja” – podsumowanie
  2. VI FESTIWAL RODZINY w programie telewizji Polsat Rodzina
  3. Po VI Festiwalu Rodziny
  4. 6 Festiwal Rodziny już w najbliższą niedzielę
  5. 6 Festiwal Rodziny już za niecały miesiąc.
  6. Zbiórka publiczna podczas Nocy Muzeów i 6 Festiwalu Rodziny
  7. Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak obejmuje Patronatem Honorowym VI Festiwal Rodziny
  8. 3 edycja Targów Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka 2019
  9. 6 Festiwal Rodziny