Razem budujemy dobro z Fundacją AUCHAN

Projekt „Razem budujemy dobro” dofinansowany przez Fundację AUCHAN pozwoli zadbać o zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 25 lat.

Aby zachęcić dzieci i młodzież do zmiany swoich nawyków i postawy oraz zapewnić im bezpieczną i piękną przestrzeń do dokonania tej zmiany, planujemy:

1. Remont i wyposażenie sali do zajęć terapeutycznych i rodzinnych. Ściany zostaną odmalowane, pojawią się nowe meble i wyposażenie. Jakie? Wkrótce się przekonacie 😊

2. Wyposażenie części kuchennej w nowe meble i sprzęty, które na pewno urozmaicą i ułatwią przygotowanie wspólnych, zdrowych i pysznych poczęstunków  podczas zajęć.

3. Prowadzenie warsztatów dotyczących zasad zdrowego żywienia oraz jego wpływu, w połączeniu z ruchem i brakiem używek, na samopoczucie. Młodzi uczestnicy zobaczą, że wspólne działania w kuchni mogą być smaczne, proste, zabawne, ciekawe.

4. Zadbanie o „zdrowego ducha”, które jest równie ważne jak dbanie o zdrowie fizyczne. Umiejętność radzenia sobie z trudnymi emocjami i wzmocnienie poczucia własnej wartości pomogą młodym uczestnikom w budowaniu relacji z innymi.

Aktualnosci związane z projektem

1. „Razem budujemy dobro” z Fundacją AUCHAN