Rodzinna Klubokawiarnia Praska

Od lutego 2017 roku na warszawskiej Pradze Północ prowadzimy Rodzinną Klubokawiarnię Praską. Inicjatywa poprzez szereg zajęć, pomoc specjalistyczną, aktywności, różnorodne wydarzenia integruje rodziny oraz seniorów, pomaga w trudnościach opiekuńczo-wychowawczych lub związanych z procesem starzenia, wspiera rozwój emocjonalny, rozwija edukacyjnie jednocześnie zapewniając miejsce do spotkań i zabawy.

Wspiera przez to wzmacnianie więzi rodzinnych i międzyludzkich wśród społeczności dzielnicy oraz seniorów, angażuje beneficjentów projektów i lokalną społeczność w działania i rozwój Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej.

RODZINNA KLUBOKAWIARNIA PRASKA to inicjatywa pełna domowej i serdecznej atmosfery, ciepła i zapachu kawy i herbaty, kakao i gofrów. To również niezobowiązująca przestrzeń, miejsce zabawy, pomocy i zajęć dla całych rodzin i seniorów.

Twoje wsparcie pomoże nam rozbudować ofertę bezpłatnych zajęć dla potrzebujących rodzin.

Włącz się w pomaganie.

Kliknij i buduj z nami więzi rodzinne.

Aktualnosci związane z projektem

  1. 6 URODZINY RODZINNEJ KLUBOKAWIARNI PRASKIEJ
  2. 5 LAT RODZINNEJ KLUBOKAWIARNI PRASKIEJ
  3. Słów kilka po „Miasteczku Mikołaja” oraz akcji specjalnej: „Pakujemy sanie św. Mikołaja”
  4. Fundacja A.R.T. z wyróżnieniem podczas Gali Wolontariatu na Pradze Północ.
  5. „Pigułka dobra” na PIT-Ból
  6. Południe z Animuszem: o niezobowiązującej przestrzeni klubowej, miejscu pomocy i zajęć dla rodzin. Agnieszka Tobota i Marcin Styczeń w Radio dla Ciebie
  7. Informacja prasowa w sprawie tworzenia nowego miejsca społecznego: „A.R.T. W ŚWIETLICY”
Zamknij